Naruto

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Naruto » Тестовый форум » Курсы для детей


Курсы для детей

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Где найти  обучение scratch  в Украине для детей?

0

2

Если вы хотите, чтобы ваш ребенок освоил программирование, то scratch программирование обучение https://ua.excklusiveit.com/scratch/ это идеальный выбор. Советую данную школу, так как о ней много положительных отзывов, да и мои дети тут учились, получили реальные знания ,которые сейчас используют в жизни.

0

3

Де краще всього шукати роботу? Це питання, яке безсумнівно хвилює багатьох. З одного боку, можна спробувати добитися успіху за допомогою пошуку вакансій у різних кадрових агенціях та сайтах роботи. Це досить популярний варіант, оскільки такі ресурси надають широкі можливості: фільтрувати вакансії за різними критеріями, переглядати рейтинг роботодавців та читати відгуки про них.

0

4

вишвиш
Я маю надзвичайно цікаву пораду для тебе! Останнім часом я відкрив для себе сайт з актуальними вакансіями компанії галактика . Що особливо сподобалося мені - це широке розмаїття пропозицій і можливість ознайомитися з умовами праці прямо на сайті. Тут ти знайдеш оголошення про роботу різних спеціальностей - від IT-фахівців до маркетологів та фінансистів. Я особисто вже знайшов на цьому сайті декілька цікавих вакансій, відправив резюме і вже отримав запрошення на співбесіду. Так що впевнений, що цей сайт може стати хорошим інструментом для пошуку роботи.

0


Вы здесь » Naruto » Тестовый форум » Курсы для детей


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz